Fertility koučing

„Zo všetkého negatívneho sa môžeš vymaniť, keď si uvedomíš, že
negatívne veci nad tebou majú moc, len pokiaľ v nich veríš.
Hneď ako spoznáš túto pravdu, si voľná.“

Eileen Caddy (aktivistka)


Kedy využiť fertility koučing? Vždy, keď sa u vás začnú objavovať alebo prehlbovať negatívne pocity z vašej (ne)plodnosti. Dostávate sa do stresu, bezmocnosti, beznádeje. Vstávate a zaspávate s myšlienkou len na jedno – ako otehotnieť. Všade vidíte bábätká a máte pocit, že práve vy nikdy nebudete mať vlastné. Prenášate stres a bezmocnosť aj na vaše okolie. Potratili ste alebo sa nepodarilo umele otehotnenie a teraz prežívate beznádej. Ak je to tak, je aj čas sa zastaviť a začať sa pozerať na veci inak.

Fertility koučing je efektívny prostriedok ako sa zbaviť týchto negatívnych pocitov a postojov. Umožňuje ženám (párom) pozrieť sa na veci s odstupom, redukovať stres a nájsť vhodné riešenie. Dôležitým faktorom je začať myslieť pozitívne a nenechať sa prevalcovať doterajším neúspechom. Že to nie je jednoduché? Ale áno, treba len chcieť a zmeniť pohľad na svoju (ne)plodnosť.

Kedy je fertility koučing účinný?

 • Keď túžite po dieťatku, ale dlhší čas sa nedarí
 • Riešite umelé oplodnenie a chcete sa čo najlepšie pripraviť
 • Potrebujete zharmonizovať svoj cyklus a zlepšiť životný štýl
 • Chcete sa zbaviť sa stresu, nespavosti, beznádeje a bezmocnosti z (ne)plodnosti
 • Potratili ste alebo riešite opakovane neúspešné umelé oplodnenia
 • Neviete si predstaviť ako bez dieťa/detí budete ďalej v živote fungovať
 • Potrebujete sa naštartovať k lepšiemu životnému – „fertility“ štýlu
 • Máte viac ako 35 rokov a chcete sa, čo najlepšie pripraviť na otehotnenie
 • Chcete riešiť svoju (ne)plodnosť komplexne a využiť všetky prostriedky na úspech

Čo získate absolvovaním fertility koučingu?

 • S mojou pomocou získate špeciálny na vás „ušitý“ fertility plán, ktorý vám dopomôže k zníženiu hladiny stresu, k získaniu pohody, harmónie, lepšieho zdravia tak, aby ste sa dostali k vášmu vytúženému cieľu – otehotneniu. Plán zahrnie spôsoby ako sa uvoľniť, byť vyrovnanejšia, sebaistejšia, zdravšia. Pomôžem vám identifikovať doterajšie prekážky a nájsť spôsob ako sa s nimi, čo najlepšie vysporiadať. Zistíte ako presmerovať svoju energiu k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov a k väčšej spokojnosti so sebou.
 • Uvedomíte si, že existujú ďalšie možnosti prostredníctvom ktorých sa môžete lepšie pripraviť na otehotnenie. Jednoducho sa vám otvoria sa ďalšie „dvere“, cez ktoré, ak to dovolíte príde k vám do života svieža pozitívna energia, ktorá vás posunie ďalej.
 • Získate čas – náskok, ktorý namiesto toho, aby ste ho naplňovali negatívnymi emóciami, zaplníte pozitívnymi vplyvmi, ktoré vám v konečnom dôsledku skrátia dobu na otehotnenie. Pretože ako už viete, svieža myseľ a pozitívny prístup sú základom pre veľké zmeny v živote.
 • Súčasťou koučingu je aj výživové poradenstvo, rozbor, prehodnotenie a zlepšenie vášho doterajšieho životného štýlu. Cielená výživa

Kde začať?

Objednajte si prvú bezplatnú a nezáväznú konzultáciu, na ktorej sa dozviete všetko potrebné.
 

Tip pre vás:

Máte záujem dostávať pravidelne tipy, rady a odporúčania zamerané na zdravie, psychiku, plodnosť a tehotenstvo?  Staňte sa fanúšikom stránky: „ Ako chytiť bociana“. Viac info TU