Referencie

Kačenka doma :-)

Chcem sa Vám veľmi poďakovať. Začiatkom apríla tohto roku som sa s Vami stretla na seminari pre zvladanie stresu ked sa nedari otehotniet, pripadne stresu z umeleho oplodnenia. Celu sobotu som skoro len preplakala, ale odchadzala som vyrovnana a poznatky zo stretnutia ako zvladnut stres, som si niesla cele tehotenstvo. V aprily uz som bola tehotna, len som o tom este nevedela. Dnes sa tesime z nadherneho dievcatka. Vola sa Katka a narodila sa tento pondelok 15. decembra. Obe sme zdrave a stastne. cele tehotenstvo ked ma nahodou chytala panika som to vďaka Vám zvladla. Srdečná vďaka :-)
s pozdravom
Martina M. Bratislava

Ďalší bocian úspešne priletel

S Vašimi službami som bola naozaj  veľmi spokojná.

Skúsila som cez iného kouča meditáciu, kruhy šťastia, plodnosti etc., ale tieto veci boli pre mňa príliš abstraktne. A čo som hlavne nezvládala - mala som sama nájsť odpoveď na moje otázky, na to, ako samu seba a celu situáciu dostať pod kontrolu. Keby som to však vedela, tak by som o pomoc vôbec nežiadala. Skratka po tých par hodinách bola zo mňa ešte väčšia troska ako predtým.

Až pri Vašom koučingu som mala pocit, že to môže zafungovať.

Dali ste mi za to krátke obdobie kopec praktických rad, ako si krôčik po krôčiku "plánovať svoje šťastie". A naozaj som sa začala cítiť lepšie. Pristupovali ste k mojim potrebám veľmi individuálne a na všetky strachy ste skúsili nájsť riešenie šité priamo na mňa. Prvý krát som mala pocit, že mi niekto rozumie, chápe môj smútok a urobí všetko pre to, aby som sa k svoju snu dopracovala  - za čo Vám veľmi pekne ďakujem.

To čo robíte, ma naozaj veľký význam a dúfam, že veľa snažiliek, ktoré potrebujú pomoc, sa obratia pravé na Vás! Lebo u Vás budú určíte v správnych rukách!

Daniela, Bratislava

„Ak ste v situácii v ktorej cítite že by vám prospela podpora alebo si chcete spraviť poriadok v hlave alebo cítite že situáciu nezvládate, určíte stoji za to vyskúšať koučing. Ja som to vyskúšala prostredníctvom profesionálneho prístupu koučky Zuzany. Spravila som si poriadok v hlave, čo znamenalo aj úľavu a duševný kľud. Hoci mam prečítanej veľa literatúry o pozitívnom myslení a koučingu, človek sám sebe nevie dať spätnú väzbu.  Zuzana vás prostredníctvom otázok nasmeruje správnym smerom a o ďalších krokoch môžete s jej podporou rozhodnúť sama“.

Denisa, Bratislava

„Neverila som, že koučing bude tak rýchlo fungovať a pôjde priamo k podstate problému. No po stretnutí so Zuzanou Kopáčikovou môžem potvrdiť, je to tak. Pomohla mi ujasniť si, kam sa chcem ďalej profesijne posunúť, keď som sama o tom nemala ani potuchy, cítila som len túžbu po zmene. Podporila moju sebadôveru a pomohla mi premyslieť si prvé kroky k mojim novým plánom“.

Sylvia, Bratislava

„Úžasný koučing! Ďakujem“.

Monika, Bratislava

„Skvelá koučka, vynikajúce prednášky“.

Veronika, Bratislava

„Fertility workshop mi dodal kus pozitívnej energie a hlavne nakopnutie venovať sa viac pracovaniu na sebaprijatí. Oceňujem hlavne konkrétne návrhy, o ktorých sa hovorili. Napríklad afirmácie, relaxačné cvičenia, nastavenie sa na pestovanie „milenky v sebe“.

Alica, Bratislava

„Myšlienky, ktoré odzneli na fertiliy workshope mi pomohli lepšie pomenovať strany a situácie, v ktorých sa nachádzam. Utvrdilo ma to v tom, čo som už čiastočne niekde počula, vedela, zachytila že má zmysel sa zamerať na svoje vnútro, pocity. A potrebovala som počuť motiváciu, povzbudenie, konkrétne veci. Ďakujem pekne za nadšený prístup a entuziazmus, ktorý z Vás vyžaroval :)“.

Monika, Bratislava

„Ďakujem za skvelý fertility koučing. Dlho som nevedela otehotnieť, vyskúšala som všetko možné, už som tomu nedávala žiadnu nádej a naraz sa to stalo. S pomocou Zuzany som si urobila vlastný fertility plán a pomohlo :) Som tehotná. Ďakujem aj za tipy na výživu“.

Slávka, Bratislava

„Koučing u Zuzany bola pre mňa naozaj zaujímavá skúsenosť. Napriek tomu, že mám už nejaké skúsenosti so "sebarozvojom" (ako sa tomu pekne hovorí), musím priznať, že na základe Zuzaniných koučovacích otázok som si opäť uvedomila nové súvislosti, a tak som sa o sebe dozvedela niečo nové. A to je dobre, lebo bez toho sa nedá pohnúť ďalej. 
Odporúčam každému, kto niečo rieši a sám sa z toho nevie vymotať, skúsiť si dať poradiť od profesionálky, ktorá sa vie na vec pozrieť z iného uhla pohľadu. Nedá Vám návod, čo máte urobiť, ale privedie Vás k pochopeniu Vášho problému a k Vašim vlastným riešeniam a nápadom!!! ...to je na tom to najlepšie“.

Lenka, Bratislava

„Som tehotná, podarilo sa! Ďakujem za skvelú motiváciu a dodanie viery, že sa aj nám to podarí“.

Vierka, Pezinok