Služby

Máte pretrvávajúci stres z vašej neplodnosti?  Vstávate a zaspávate s myšlienkou len na jedno – ako otehotnieť? Všade vidíte bábätká a máte pocit, že práve vy, nikdy nebudete mať vlastné? Prenášate stres  aj na vaše okolie? Potratili ste alebo sa nepodarila asistovaná reprodukcia a teraz prežívate beznádej?

Ak je to tak, je čas sa zastaviť a začať sa pozerať na veci inak. Práve pre vás je tu pripravené komplexné poradenstvo.

1. Cielená fertility výživa a detoxikácia organizmu

Poradenstvo zamerané na zdravé fungovanie ženského organizmu. Dozviete sa akým spôsobom si môžete zharmonizovať menštruačné cykly (bylinky, čaje, špecializované doplnky) a podporiť plodnosť. Cielená „fertlity výživa“ je iná ako bežná diéta alebo detoxikačný program. Je to výživa pre cielenú harmonizáciu hormonálneho systému, výsledkom čoho je zdravý menštruačný cyklus, ovulácia a zdravé tehotenstvo. Existujú špecifické živiny, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri otehotnení, ich nedostatok má za následok neplodnosť, opakujúce potraty alebo môžu spôsobiť vrodené chyby. Odporučím aj ďalšie vyšetrenia, ktoré pomôžu odhaliť dôvody neplodnosti.

2. Psychická podpora a fertility koučing

Často na ceste k otehotneniu sa objavia skryté, potlačené emócie, strachy, obavy. Cieľom poradenstva a koučingu je odhaliť skryté prekážky, ktoré môžu brániť k otehotneniu. Pomôcť k spracovaniu traumatizujúcich zážitkov, ako je strach otehotnieť, strach z pôrodu, obava potratu, predchádzajúce ťažké tehotenstvo, gynekologická operácia, nedostatočná podpora okolia, spracovanie etických otázok, hnev na seba na okolie alebo nešetrné gynekologické vyšetrenie, či nevhodné správanie lekárov.

3. Harmonizácia a relaxácia na podporu otehotnenia

Cielená relaxácia a uvoľňovanie blokov. Hlavným zámerom je nácvik relaxačných techník, afirmácii, meditácii, ktoré majú slúžiť k uvoľneniu momentálneho napätia a stresu a spracovanie tráum. Ide o cielené uvoľňovanie, ktorého zámerom je podpora práce vaječníkov, maternice a po transfere zvýšenie úspešnosti uchytenia oplodneného vajíčka.

4. Príprava a podporná starostlivosť pri asistovanej reprodukcii (IVF)

Podporná starostlivosť pre ženy a páry, ktoré sa rozhodli pre liečbu na klinike asistovanej reprodukcie. Starostlivosť je zameraná na vysvetlenie ako prebieha liečba, aké vyšetrenia môžete očakávať, ako prebiehajú jednotlivé prípravne kroky – hormonálna príprava. Cieľom podpornej starostlivosti je aj psychická príprava na IVF.

5. Alternatívna liečba

V prípade záujmu odporučím ďalšie alternatívy, ktoré pomôžu k harmonizácii organizmu a príprave na otehotnenie. Bachové kvapky, cviky na uvoľňovanie panvového dna, Mojžišovej metóda, Symptotermálna metóda rozpoznania prirodzenej plodnosti, bylinky, čaje na podporu počatia, aromaterapia a ďalšie.

6. Harmonizácia ženskej energie a vitality

Niektoré ženy  dostali  dar, že otehotneli v čase, ktorý im vyhovoval a bez problémov prežili tehotenstvo a pôrod. Je úplne jasne, že mali na tom veľkú zásluhu, ale i tak to zostane veľkým darom, za ktorý môžu byť vďačné. Ženám, ktorým to takto nevyšlo a trápia sa výčitkami a osobným – ženským zlyhaním je určená pomocná ruka. Poradenstvo a koučing zameraný na znovuobjavenie ženskosti a radosti zo života. Pomoc je určená aj ženám, ktorým sa napriek veľkej snahe nepodarilo otehotnieť  a rozmýšľajú nad adopciou alebo potrebujú objaviť ďalšie svoje dary.

 

OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU